ИЗВЕШТАЈ СА МЕЂУОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА У ГИМНАСТИЦИ

Међукружно такмичење у спортској гимнастици одржано је 17.03.2019.године у Kостолцу у Националном гимнастичком центру са почетком од 9,00 сати.За такмичење се је пријавило 17 женских и 9 мушке екипе  и 10 појединаца у мушкој и 19 појединки уженској конкуренцији уз учешће 46 дечака и 87 девојчица.

УЧЕСНИЦИ МЕЂУОКРУЖНОГ  ТАКМИЧЕЊА                     

НАЈМЛАЂИ ПИОНИРИ   НАЈМЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
1. ЂУРА ЈАКШИЋ –ПАРАЋИН 1. МОМЧИЛО ПОПОВИЋ ОЗРЕН ПАРАЋИН  
2. ЈОВАН ЦВИЈИЋ –КОСТОЛАЦ  2. ЈОВАН ЦВИЈИЋ – КОСТОЛАЦ
3. 3. БРАНКО РАДИЧЕВИЋ – НЕГОТИН
   
МЛАЂИ ПИОНИРИ МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
 1.ЂУРА ЈАКШИЋ-ПАРАЋИН      1.СВЕТИ САВА-ПОЖАРЕВАЦ
2. ЈОВАН ЦВИЈИЋ –КОСТОЛАЦ  2. ВУК КАРАЏИЋ –НЕГОТИН  
3 3
   
СТАРИЈИ ПИОНИРИ СТАРИЈЕ ПИОНИРКЕ
1. СТЕВАН ЈАКОВЉЕВИЋ –ПАРАЋИН            1. ЂУРА ЈАКШИЋ – ПАРАЋИН
2. ЈОВАН ЦВИЈИЋ –КОСТОЛАЦ                       2. ЈОВАН ЦВИЈИЋ –КОСТОЛАЦ            
3. БРАНИСЛАВ НУШИЋ-СМЕДЕРЕВО            3. ДР ЈОВАН ЦВИЈИЋ –СМЕДЕРЕВО
   
ОМЛАДИНЦИ ОМЛАДИНКЕ
1. ГИМНАЗИЈА – СМЕДЕРЕВО     1. ГИМНАЗИЈА –ПАРАЋИН
2. ТШ“НИКОЛА ТЕСЛА“ КОСТОЛАЦ 2. ЕКОНОМСКА ШКОЛА-ПОЖАРЕВАЦ
  3. ГИМНАЗИЈА – СМЕДЕРЕВО
  4. НЕГОТИНСКА ГИМНАЗИЈА
   
За републичко такмичење су се пласирале следеће екипе и појединци:  
Најмлађе пионирке    Најмлађи пионири
ОШ“Бранко Радичевић“ Неготин ОШ“Јован Цвијић“ Костолац
   
Појединке Појединци
Наташа Митић-ОШ“Краљ Александар“ Пожaревац Василије Арсић-ОШ“Вук Караџић“Пожаревац
Ива Радић –ОШ“Свети Сава“Велика Плана Борис Алексић-ОШ“Ђура Јакшић“Параћин
3.Лана Тадић-ОШ“свети Сава“ Пожаревац  
   
   
Млађе пионирке Млађи пионири
ОШ“Свети Сава“ Пожаревац    ОШ“Јован Цвијић“ Костолац
   
Појединке Појединци
Миљана Стојановић-ОШ“Јован Цвијић“Костолац   Виктор Алексић-ОШ“Ђура Јакшић“Параћин
Ања Живановић –ОШ“Јован Цвијић“Костолац Димитрије Миленковић-ОШ“Ђура Јакшић“Пар.
Ђурковић Марта- ОШ “Бранко Радичевић“ Неготин  
   
   
Старије пионирке Старији  пионири
ОШ “Јован Цвијић“ Костолац ОШ“Јован Цвијић“ Костолац
   
Појединке  Појединци
Ања Марковска-ОШ“Д.Обрадовић“Смедерево       Богдан Михајловић-ОШ“Иво Андрић“Радинац
Марија Шепа  –ОШ“Др Јован Цвијић“Смедерево    Урош Петровић-ОШ“Д:Максимовић“Пожаревац
   
   
Омладинке   Омладинци
Неготинска Гимназија – Неготин ТШ“Никола Тесла“ Костолац
   
Појединке Појединци
Емилија Савић –Гимназија  Параћин Александар Манојловић-Техничка школа-Деспотовац
Саша Степаноска – Гимназија Смедерево Динић Јован – Гимназија „Бора Станковић“ Бор
  Новак Марковић-Машинскоелектротех.Параћин

Наставници који су водили децу на такмичење и којима следује надокнада су:

  • Милош Николић, Звездан Реџовић-ОШ“Јован Цвијић“,
  • Славица Милановић-ОШ“Свети Сава“,         
  • Александар Вјештица-ОШ“Десанка Максимовић,
  • Сузана Нешковић-ОШ“Вук Караџић“,
  • Лазар Милетић-ОШ“Краљ Александар Први,
  • Весна Ристић-Економска школа ,
  • Предраг Милутиновић-ТШ“Никола Тесла“и
  • Драган Ћирић .

Екипама  за прва три места додељене су пехари а прва три места у појединачној конкуренцији добили су  медаље.Такмичење је завршено у 14,00 сати.

У Пожаревцу,                                                                        Координатор,

17..03.2019.год.                                                                     Драган  Ћирић,проф.