МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊE У АТЛЕТИЦИ-10.04.2019.ГОД

На међуокружном такмичењу у атлетици које је одржано у Смедеревској Паланци наступило је 65 такмичара и 15 наставника који су били у пратњи деце на такмичењу.Резултати који су постигнути и пласман на републичко такмичење (освајачи првог места) стекли су:

Мини атлетика  1.-4. Разред

60 мет.  1. место Вук Бојатовић ОШ“Краља Александар Први“ – учит.Јелена Живковић

              3. место Јања Крајић ОШ“Доситеј Обрадовић“ – учит. – Весна Николовска

Скок из зоне: 1. место Душан Стојадиновић – ОШ“Доситеј Обрадовић“ – учит. – Весна Николовска    2. место Емилија Миладиновић ОШ“Доситеј Обрадовић“

Бацање Вортекса: 1. место Ива Турковић – ОШ“Вук Караџић“ – наст. – Милан Станковић  4.место  Дабовић Никола  ОШ“Краља Александар Први“ учит.Никола Радовановић

                            5.- 6. разред

60.мет.: 4. место Славен Стојићевићвић – ОШ“Доситеј Обрадовић“ – наст.. – Грозда Пашајлић    4. место Ана Танић – ОШ“Доситеј Обрадовић“

300.мет.: 1. место Јања Ранђеловић – ОШ“Свети Сава“ – наст. Саша Миловановић             1. место Дамјан Јовановић ОШ“Свети Сава“

600 мет.: 1. место Маша Рајић – ОШ“Краљ Александар Први“ – наст.. – Весна Вујчић       3. место Доминик Павић- ОШ“Доситеј Обрадовић“

Скок у вис: 2. место Каја Стјеповић – ОШ“Краљ Александар Први“ –   1.место Михајло Милошевић – ОШ“Д:Марковић Рођа“Смољинац,наст.Миљан Милојковић

Скок у даљ: 3. место Маша Стојановић – ОШ“Доситеј Обрадовић“                                        4. место Стефан Дамјановић ОШ“Свети владика Николај“ Брадарац,наст.Милан Станковић

Бацање кугле: 2. место Дуња Антић – ОШ“Десанка Максимовић“ – наст.. – Славиша Стевановић    3. место Димитрије Животић ОШ“Доситеј Обрадовић“

                            7.-8. разред

100,мет. 3. место Петар Милошевић – ОШ“Краљ Александар“ – наст.. – Игор Палић

300 мет.3. место Милена Милановић – ОШ“Краљ Александар“ 

             2. место Илија Траиловић – ОШ“Доситеј Обрадовић“

600,мет. 1. место Кристина Стојановић – ОШ“Свети владика Николај“ – наст.. – Катарина Илић

800 мет. 1.место Марко Степановић –ОШ“Жарко Зрењанин“ В:Лаоле,наст.Владан Скуратенко

Скок у вис. 3. место Лара Татић – ОШ“Краљ Александар“ – наст.. – Весна Вујчић  2.место Јана Петковић ОШ“Вук Караџић“ наст.Дарко Филиповић ,1.место Димитрије Кљајић –ОШ“Вук Караџић“

Бацање кугле. 3. место Вељко Кошарић – ОШ“Вук Караџић“

Средње школе

100 мет. 2.место  Вук Љубисављевић – Пожаревачка Гимназија наст.Милена Нонковић,2.место  Јелена Јовановић –Пожаревачка Гимназија

400 мет.1..место  Јелена Живковић – Пожаревачка Гимназија                                       2.место  Јован Миладиновић –Пољопривредна школа,наст. Иван Папић

800 мет. 1.место  Мина Вучковић – Пожаревачка Гимназија

1000 мет. 2.место  Марко Митић – Пожаревачка Гимназија

Скок у вис  2.место  Милан Ивковић – Пожаревачка Гимназија

Скок у даљ  1.место  Илија Анђелковић – Пожаревачка Гимназија,3.место Михајло Жикић – Економска школа-наст.Весна Ристић

Бацање кугле: 3.место Алекса Добросављевић –Пољопривредна школа.

Испред Савеза на такмичењу је био Драган Ћирић.