Окружно такмичење у атлетици

                                                          ИЗВЕШТАЈ

 са окружног такмичења у атлетици које је одржано 01.04.2019.године на стадиону „Рудара“ са почетком у 10,00 а завршено је у 13.30 сати.

           За окружно такмичење у атлетици пријавиле су се следеће екипе и појединци:

ош“Доситеј Обрадовић“      п              Грозда Пашајлић

ош“Јован Цвијић“                  м – ж         Милош Николић,Александар Шаманц

ош“Краљ Александар“         м –                 Весна  Вујчић,Игор Палић

ош“Вук Караџић                     м – ж         Дарко  Филиповић,Милан Станковић

ош“Свети владика Николај“ м – ж         Милан  Станковић,Катарина  Илић

ош“Дража Марковић – Рођа“  Смољинац       п      Миљан Милојковић                                                                                                    ош“Жарко Зрењанин“ Велико Лаоле – п     Владан Скуратенко                                                                                                ош“Ђура  Јакшић“Орешковица   п    Владан Скуратенко

Пољопривредна школа       м-ж         Иван Папић

Пожаревачка  Гимназија      м – ж       Милена  Нонковић

ТШ“Никола Тесла“                 м               Марко Сузић.Предраг Миловановић

Ош“Свети Сава                        п               Саша  Миловановић

Ош“Милош Савић“                п               Горан Миленовић

            За МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ  пласирале су се следеће екипе и појединци:

ош“ВУК КАРАЏИЋ“         – мушка  и женска екипа

Пожаревачка Гимназија            – мушка и женска екипа

Појединци-ке:

Марија Јанковић  -ош“Десанка Максимовић“- Пожаревац                                     100 мет.

Петар Милошевић – ош“Краљ Александар I“                                      100 мет.

Милена Милановић  ош“Краљ Александар I“                                      300 мет.

Вељко Дом   ош“Доситеј Обрадовић“ Пожаревац                                  300 мет.

Јован Миладиновић   – Пољопривредна школа  Пожаревац                   400 мет.

Кристина Стојановић  ош“Свети владика Николај“Брадарац                600 мет.

Марко Степановић ош“Жарко Зрењанин“ Велико Лаоле                 800 мет.

Марко Митић –  Пољопривредна школа Пожаревац                                       1.000 мет.

Лазар  Јовановић  ош“Свети владика Николај“Брадарац                скок у даљ

Михајло Жикић   – Економска школа  Пожаревац                   скок у даљ

Лара Татић – ош“Краљ Александар I“                                      скок у вис

Фабијан Дрмаку – ош“Јован Цвијић“- Костолац                       скок у вис

Софија Свобода  ош“Свети владика Николај“Брадарац            бацање кугле

Алекса Добросављевић  – Пољопривредна школа                              бацање кугла

Такмичење су судили следећи професори:

тркачке дисциплине: Палић Игор,Драган Ћирић,Марко Сизић,,Милена  Нонковић,Весна Вујчић.Милан Станковић,Влада Скуратенко и Иван Папић

скок у даљ: Весна Ристић,

бацање кугле:  Милан Станковић(Брадарац)и Горан Миленовић

скок у вис: Александар Шаманц и Милош Николић

врховни судија: Драган Ћирић

Три првопласиране екипе у екипној конкуренцији и три првопласирана такмичара у свакој дисциплини добили су дипломе.

На такмичењу је учествовало 158 ученика/ца .

У  Пожаревцу,                                                                                   Секретар,

01.04.2019.год.                                                                          Драган  Ћирић,проф.