Окружно такмичење у спортској гимнастици одржано је 02.03.2019.године

                         ИЗВЕШТАЈ СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА У ГИМНАСТИЦИ

Окружно такмичење у спортској гимнастици одржано је 02.03.2019.године у Kостолцу у Националном гимнастичком центру са почетком од 8,00 сати.За такмичење се је пријавило 7 женских и 5 мушке екипе уз учешће 22 дечака и 38 девојчица.

Најмлађи  пионири

                          1.ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

                          2.ОШ“Вук караџић“

Појединачно

  1. Јован  Тодоровић             ОШ“Јован Цвијић“ Костолац  
  2. Јован Црносељански        ОШ“Јован Цвијић“ Костолац
  3. Василије Арсић                 ОШ“Вук Караџић“

За међуокружно пласирала се је екипа најмлађих пионира ОШ“Јован Цвијић“

Најмлађе  пионирке

Екипно

  1. ОШ“Јован Цвијић“ Костолац
  2. ОШ“Свети  Сава“ Пожаревац
  3. ОШ“Краљ Александар Први“
  4. ОШ“Вук Караџић“

Појединачно  

  1. Лана Тадић                 ОШ „Свети Сава“ Пожаревац
  2. Наташа Митић           ОШ“Краљ Александар Први“
  3. Миња Ђаловић          ОШ“Јован Цвијић“ Костолац
  4. За међуокружно пласирала се је екипа најмлађих пионирки ОШ“Јован Цвијић“ Костолац  и појединке Лана Тадић ОШ“Свети Сава“ и Наташа Митић ОШ“Краљ Александар Први

Млађи  пионири

Екипно

  1. ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

Појединачно

  1. Душан Тодоровић        ОШ“Јован Цвијић“ Костолац
  2. Матеја Кошарић           ОШ“Јован Цвијић“ Костолац
  3. Лука  Пешић                ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

За међуокружно пласирала се је екипа млађих пионира ОШ“Јован Цвијић“ Костолац .

Млађе  пионирке

Екипно

1. ОШ“Свети Сава“

Појединачно

  1. Миљана Стојановић  ОШ „Јован Цвијић“ Костолац
  2. Ања Живановић        ОШ“Јован Цвијић“ Костолац
  3. Даница Радаковић    ОШ“Свети Сава“

За међуокружно пласирала се је екипа млађих пионирки ОШ“Свети Сава“ и појединке

  1. Миљана Стојановић  ОШ „Јован Цвијић“ Костолац
  2. Ања Живановић        ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

Старији  пионири

Екипно

  1. ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

Појединачно

  1. Урош Петровић             ОШ“Десаанка Максимовић“
  2. Иван Вукославовић       ОШ „Јован Цвијић“ Костолац
  3. Лука Реџовић                 ОШ „Јован Цвијић“ Костолац

За међуокружно пласирала се је екипа старијих пионирки ОШ“Јован Цвијић“ Костолац и појединац Урош Петровић ОШ“Десанка Максимовић“

Старије  пионирке

  1. Екипно ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

Појединачно

1    Љубица Тодоровић      ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

  1. Ива Црносељански      ОШ“Јован Цвијић“ Костолац
  2. Ива Крстаноска            ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

За међуокружно пласирала се је екипа старијих пионирки ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

Омладинци

Екипно

  1. ТШ“Никола Тесла“ Костолац

Појединачно

  1. Срећко Стојадиновић ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

2    Ненад Ђокић               ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

3    Виктор  Ивошевић ОШ“Јован Цвијић“ Костолац

За међуокружно пласирала се је екипа омладинаца  ТШ“НиколаТесла“Костолац.

Омладинке

Екипно

  1. Економско трговинска школа Пожаревац

Појединачно

  1. Јовановић Лана               Економско трговинска школа Пожаревац
  2. Стојановић Тијана          Економско трговинска школа Пожаревац
  3. Симеоновић Ксенија       Економско трговинска школа Пожаревац

За међуокружно пласирала се је екипа омладинки Економско трговинске школе Пожаревац

Врховни судија Душан  Маровић 2009954762615   рачун 160-5600100571159-88

Судије  Предраг Милутиновић ЈМБГ 0607975762019    рачун 205900100370941768

             Аца Антић ЈМБГ 0911987762066   рачун 160-5600100639624-42

             Тања Рајчић ЈМБГ 1103993767015  рачун 275001052942418408

             Клаудија Шуваk       JMBG 2406979767076 racun  265/675013/37

             Божидар Маровић    JMBG 1501994762012    racun 4841 8787 5451 5389

Унос и обрачун података – Душан Маровић  

Судијска такса 1.500 динара.

Наставници који су били са такмичарима

1.Сузана Нешковић

2.Грозда  Пашајлић

3.Александар Вјештица

4.Звездан Реџовић          2109970762018 рачун 200-22923358-38

5.Милош Николић

6.Весна  Ристић

7.Славица  Милановић ЈМБГ 1406959769419  рачун 170001010756200081

8.Драган Ћирић

9.Саша Миловановић

10. Лазар Милетић         ЈМБГ 0809991762039 рачун  265-0000004491494-86

Екипама  за прва три места додељене су дипломе а три првопласирана такмичара/ке  у појединачној конкуренцији додељене су медаље..Такмичење је завршено у 12,30 сати а у Пожаревцу смо се вратили у 13,00.

У Пожаревцу,                                                                        Координатор,

03.03.2019.год.                                                                     Драган Ћирић,проф.